Ujrafuztem a nyaklancot , igy sokkal jobban tetszik nekem (is) . A vevo igy rendelte hogy tobb kek legyen az egesz szettben mint feher ..Igy sikerult :)
Nagyon nehez fenykepezni megfelelo lampa nelkul
Egy régi emlék...
-
2018-ban Budapesten töltöttünk egy hetet. Ekkor több mint 45 éve nem
néztünk szét, nem sétáltunk, nem játunk a régen itthagyott Pesten.
Nosztalgia napok...
17 hours ago
Azért látszik,hogy nagyon szép!!!
ReplyDelete