Szoval talan igy kell csinalni :)
Nem is gondoltam ,hogy ezt ilyen nehez ,marcsak azert is mert igazsag szerint mindenki megerdemelne egy dijat hiszen mindenki csodaszep dolgokat kreal :)
Ibolya
kandy bindzsi
Bekata
maya gyongyei
Tündrüs Gyöngydoboza
Egy régi emlék...
-
2018-ban Budapesten töltöttünk egy hetet. Ekkor több mint 45 éve nem
néztünk szét, nem sétáltunk, nem játunk a régen itthagyott Pesten.
Nosztalgia napok...
19 hours ago
Köszönöm Amy, hogy rám is gondoltál!!!
ReplyDeleteDrága Amy, nagyon kedves vagy, köszönöm szépen! :-)
ReplyDelete